YAN ZHENG

YAN ZHENG

Jmenuji se YAN ZHENG

Jsem certifikována jako senior rehabilitační fyzioterapeut a akupunkturista tradiční čínskou institucí a získala jsem certifikát senior rehabilitačního fyzioterapeuta a osvědčení akupunkturního lékaře v Číně. Každý rok se vracím do Číny ke studiu čínské medicíny a akupunktury.

Od roku 2004 jsem pracovala v kosmetickém oboru v Paříži. S rostoucí poptávkou po kosmetických ošetřeních se domnívám, že existuje mnoho lidí, kteří touží najít bezpečnější, efektivnější a vědecky zkrášlující metody, které odstraňují vrásky, zlepšují vzhled pokožky, tvarují tělo. Toto mohu nabídnout. Se svými znalostmi umím kombinovat západní s tradiční čínskou techniku krásy. Tato metoda  je bezpečnější a efektivnější, aniž by bylo zapotřebí injekcí. Nejsou žádné chemické vedlejší účinky a ošetření je vytvořeno každému individuálně na míru podle potřeb.

Programy:

1: odstranění vrásek v obličeji (koutky očí, čelo, ostatní problematické vrásky)

2: vypnutí kůže

3: zhubnutí bez konzumace jakéhokoliv léku a chemických metod

4: snížení tuku ve tváři a odstranění podbradku

Program na hubnutí.

Zvláštní programy: 

Zvýšení tělesné výšky. Tato léčba je určena dětem starším 10 let. Pro dívky do 18 let a pro chlapce až do 20 let. Výsledky růstu jsou různé, liší se od osoby k osobě. Během léčby mohou dívky a chlapci zvýšit svou výšku o 1,6 cm a 1,8 cm, což je úspěšnost 80%

Pro objednání volejte na recepci centra FUZHI

+420 272 650 253+420 775 901 660