Detoxikace a hubnutí podle tradiční čínské medicíny

Hlavním cílem centra Fuzhi je vytvořit místo, kde lze najít svoji cestu ke zdraví těla a harmonii duše. Detoxikace a hubnutí podle TČM vám pomůže zůstat v kondici s dostatkem energie, i když hubnete.

V tradiční čínské medicíně není proces hubnutí o počítání kalorií a vyčerpávajícím cvičení. Není ani o krabičkových dietách a spalovačích tuku. Pravidla pro udržování normální hmotnosti jsou jasná. Je třeba posilovat, udržovat a zlepšovat tok životně důležité energie Čchi. Tělo musí prostě fungovat v harmonii. Posílení vitální energie pak následně zvyšuje činnost metabolismu, dodává nám životní energii a zlepšuje nám náladu.


Posílení energie Čchi

Pokud je naše životní energie v plné síle, veškeré procesy v těle běží hladce, vnitřní orgány správně pracují a nedochází k přibývání na váze. Čchi musí být v trávicím systému dostatečně silná, aby mohlo tělo přeměnit přijímané kalorie na energii a neukládat je do našich tukových zásob. Naši životně důležitou energii oslabuje zejména stres a nedostatek spánku, které zvyšují hladinu hormonu – kortizonu a tělo pak ukládá tuk. Unavené a vyčerpané tělo nechce ztrácet přebytečné kilogramy. S nárůstem Čchi je hubnutí mnohem snazší. Pokud si dopřejete méně stresu, dostatek kvalitního spánku, pohybu a vyvážené stravy, je třeba tělo ještě v ozdravném procesu podpořit.

Specialisté našeho centra Vám vytvoří individuální program na míru podle Vašeho aktuálního stavu. Nabízíme: akupunkturu, speciální masážní techniky, fytopreparáty tradiční čínské medicíny na detoxikaci a hubnutí a speciální přístroje na ozdravení domácího prostředí.
272 650 253, 775 901 660
centrum.fuzhi@gmail.com