Kurzy, semináře, přednášky

Kurzy, semináře, přednášky

Kurzy pro profesionální vzdělávání
KPP
Kurzy pro profesionální vzdělávání
Semináře a přednášky pro veřejnost
SAP
Semináře a přednášky pro veřejnost
V rámci našeho centra připravujeme pro klienty a zákazníky každý měsíc pravidelné akce, které jsou zaměřeny na různé oblasti a témata. Naší snahou je představit kulturu zdraví a moderní životní styl, který umí využívat i potenciál znalostí přírodní medicíny, a umí je skloubit s požadavky a potřebami dnešní doby. Naši specialisté a lektoři připravují své přednášky formou, která poučí i pobaví, a věříme, že přináší i nové vhledy na vlastní zdraví a osobní spokojenost.

Věříme, že si naše akce oblíbíte, vyberete si formát, který Vám bude vyhovovat a budeme se pravidelně setkávat na akcích: Seznamte se s námi, Dny otevřených dveří  Centra FUZHI nebo na tématických setkáních věnujících se pravidelně některé z významných oblastí prevence zdraví jako je např.  Ženské zdraví . Sledujte náš kalendář akcí nebo FB stránku. V případě zájmu Vám můžeme informace o připravovaných akcích zasílat na Váš e-mail.

Specialisté


Diagnostika

Lékařka Natalia Tyan

Lékařka Natalia Tyan - Biorezonanční diagnostika biorezonanční diagnostika přístrojem METARON sleduje tělesný stav prostřednictvím změn...
Diagnostika

Ing. Eva Nytrová

Ing. Eva Nytrová - certifikovaný výživový poradce - diagnostika (InBody 230), rozbor stavu a...