Kurzy, semináře, přednášky

Kurzy, semináře, přednášky

Kurzy pro profesionální vzdělávání
KPP
Kurzy pro profesionální vzdělávání
Semináře a přednášky pro veřejnost
SAP
Semináře a přednášky pro veřejnost
Připravujeme nové speciální kurzy pro maséry, kosmetičky a další profese věnující se kultuře zdraví.
Termíny jednotlivých kurzů budou uveřejněny v našem kalendáři akcí nebo FB.
Přihlásíte-li se k odběru novinek, nikdy nepřijdete o aktuální informace o připravovaných odborných kurzech a akcích pořádaných našim centrem.

Informace o připravovaných kurzech.

V našem centru ve spolupráci s našimi specialisty a externími lektory připravujeme pravidelně atraktivní přednášky a semináře pro veřejnost. Naším záměrem je rozšířit povědomí o možnostech zlepšování kvality života a kultury zdraví široké veřejnosti, a umožnit co nejširšímu počtu zájemců začít aktivně realizovat získané vědomosti ve svém životě.

Témata jsou různá a pokrývají celé spektrum osobního i profesního života jednotlivce, rodiny či pracovního týmu. Zabýváme se nejen problematikou zdraví těla (prevence, výživa, pohybové aktivity, zdravé dýchání, fytoterapie, základy tradiční čínské medicíny), ale také duševní hygienou, harmonizací těla i vztahů, zachováním energie a tématy zdravá domácnost, osobní či profesní růst, cesta k úspěchu, aj.

Informace o našich akcích získáte v kalendáři akcí nebo na našem FB.
Přihlásíte-li se k odběru novinek, nikdy propásnete žádnou zásadní informaci o našich připravovaných akcích.

V rámci našeho centra připravujeme pro klienty a zákazníky každý měsíc pravidelné akce, které jsou zaměřeny na různé oblasti a témata. Naší snahou je představit kulturu zdraví a moderní životní styl, který umí využívat i potenciál znalostí přírodní medicíny, a umí je skloubit s požadavky a potřebami dnešní doby. Naši specialisté a lektoři připravují své přednášky formou, která poučí i pobaví, a věříme, že přináší i nové vhledy na vlastní zdraví a osobní spokojenost.

Věříme, že si naše akce oblíbíte, vyberete si formát, který Vám bude vyhovovat a budeme se pravidelně setkávat na akcích: Seznamte se s námi, Dny otevřených dveří  Centra FUZHI nebo na tématických setkáních věnujících se pravidelně některé z významných oblastí prevence zdraví jako je např.  Ženské zdraví . Sledujte náš kalendář akcí nebo FB stránku. V případě zájmu Vám můžeme informace o připravovaných akcích zasílat na Váš e-mail.

Specialisté


Diagnostika

Lékařka Natalia Tyan

Profil specialisty:Vystudovala Taškentský státní lékařský institut, obor endokrinologie (1990 -1996). Od roku 1996 do...
Diagnostika

Ing. Eva Nytrová

"Přirozený výběr  vhodného stravování, pohybových aktivit a skloubení  životního stylu vede ke zdravému a spokojenému životu. Velký...