Krásná a zdravá prsa.

Sdílet tento příspěvek

Krásná a zdravá prsa.

Po tom touží každá žena bez rozdílu věku. Abychom toho docílili je potřeba se o svá prsa starat a pečovat o ně v průběhu celého života.

Jenže, jak už to často bývá, zajímá nás více estetická část a pohled na naše prsa, než ta zdravotní. Zdravotní pohled vnímáme mnohdy jako obtěžující část preventivních prohlídek, návštěv gynekologů a případně pravidelných vyšetření. Abychom se nemuseli zamýšlet nad tématy cysta, mastopatie, rakovina prsou, ablace, aj.…. je vhodné o péči zaměřené na zdraví prsou něco více vědět a vhodné přirozené postupy, jak pečovat o svá prsa, pravidelně dělat.

Jak se na zdraví ženy či na zdravá prsa dívá tradiční čínská medicína, je jistě zajímavým tématem, které pro naše klientky rozkrývá čínská  fyzioterapeutka Yan Zheng. Čínská medicína ve svém systému  pečuje o dívky od raného věku s cílem, aby žena byla zdravá a dostatečně silná ve vhodném období k početí dítěte, jeho porodu a následné výchově. Zdravá žena plná energie zvládá nejen výchovu dítěte, ale také další  společenské povinnosti a naplnění svého života dalšími činnostmi.

Myslím si, že v tomto se mnoho neliší pojetí dnešní moderní ženy, která je samostatná a velmi výkonná. Jenže máme pocit, že žena je výkonný stroj, který může jet na vlně vysokého  psychického, fyzického i emočního výdeje.

Bohužel nárůst onemocnění žen, ať již prsou, pánevního dna nebo jiných závažných onemocnění nám dokladuje, že někde děláme chybu ve svém pojetí a vnímání úspěšného a naplněného života, v psychosomatice, nastavení životního stylu ženy. A jak to již v životě a pojetí přírodní medicíny bývá, je vždy potřeba se zastavit a udělat revizi. Mnohdy stačí jen malé změny, které nás mohou vyvést z kolotoče, který na svém konci mívá označení – nemoc.

Jiný pohled na péči o ženská prsa, jejich zdraví a krásu z pohledu tradiční čínské  medicíny případně jak řešit již vzniklé zdravotní problémy nám přináší 17. 10. 2019 čínská fyzioterapeutka a akupunkturistka Yan Zheng. Využijte tuto výjimečnou možnost a přijďte na přednášku, kterou pořádá naše centrum právě na téma Ženské zdraví – prsa. Yan Zheng působila pracovně nejen v Číně, kde se narodila, ale také v Paříži. Nyní se s ní máte možnost potkat v Praze. Přednáška bude tlumočena do češtiny.

Krásná a zdravá prsa, přejeme každé ženě; zároveň Vás můžeme naučit, jak o ně pečovat, případně řešit již vzniklé problémy.  Těšíme se na setkání s Vámi v Centru FUZHI Praha.

Přihlásit  se na přednášku můžete zde: https://www.fuzhi.cz/kalendar-akci

https://www.facebook.com/Centrum.Fuzhi.Praha/?eid=ARATZmlA5lx0xYFV5TGC596OefP7Vh0dgXZJcglQ23vIGw2lRspBcFX9u9BeHddUALwg0T7aJG2zFHWx