Přednáška – Zdravá domácnost, kvalitní voda, čisté potraviny – s Monikou Růžičkovou

Sdílet tento příspěvek

Přednáška – Zdravá domácnost, kvalitní voda, čisté potraviny – s Monikou Růžičkovou

Přednáška – Zdravá domácnost, kvalitní voda, čisté potraviny – s Monikou Růžičkovou

16.8.2048 v 17:30 hodin
Víta Vás centrum TČM v Praze FUZHI

Zdravá domácnost, kvalitní voda, čisté potraviny – filtry GW, ozonátor v domácnosti, sprchování a koupel vodou upravenou turmalínem a germaniem.
Představujeme:
– účinky filtry GW v domácnosti, kanceláři nebo na cestách – ochrana před nepříznivými účinky nekvalitní vody.
– ozonizování je ekologická metoda na čistění vzduchu, vody a potravin. V dnešní době se kvůli vysoké kontaminaci životního prostředí stává čištění vzduchu, úprava vody, detoxikace a zvýšení trvanlivosti potravin důležitým tématem.
– sprchová hlavice s turmalínem a germaniem – mimořádný výrobek na úpravu vodu při sprchování nebo koupání. Opět vhodný nejen do domácnosti, ale také na cesty do míst, kde není kvalita vody zaručena.

V rámci této přednášky se seznámíte s praktickým použitím jednotlivých výrobků, uvidíte praktické ukázky, které Vás v mnohém překvapí, jak tito pomocníci mohou být účinní a prospěšní v každodenním životě Vaší domácnosti.

Terapeutka Monika Růžičková spolupracuje s Centrem FUZHI a společností Green World již dlouhodobě. Specializuje se na diagnostiku metatronem; provádí masážní terapie; speciální cvičení yogy, zaměřen na rehabilitaci; má významné terapeutické výsledky v oblasti tradiční čínské medicíny se zaměřením na ženské zdraví.

Vstup na přednášku je zdarma.
Uspořádá centrum tradiční čínské mediciny FUZHI
Korunní 810/104, Praha 10100
+420 272 650 253
+420 775 901 660
www.world-food.cz