Proč se těším na Letní školu Feng Shui v Centru FUZHI

Sdílet tento příspěvek

Proč se těším na Letní školu Feng Shui v Centru FUZHI

O Feng Shui jsem již slyšela a musím přiznat, že mě kamarádky na nějaké semináře stahovaly již před více než 10 lety. Nešla jsem. Upřímně, nebyla jsem buď připravená nebo jsem nevnímala toto téma pro mne za důležité. Měla jsem našlápnuto na jiný směr svého života a podnikání. A možná jsem tenkrát nepotkala toho správného učitele nebo jsem potřebovala nabrat nějaké životní zkušenosti, které mi nyní jednoznačně sdělují – škola Feng Shui je nyní to pravé co potřebuješ.

Když jsem se začala před třemi lety intenzivně pohybovat v prostředí čínské medicíny, a to hlavně z pohledu zdraví, prevence a zdravého životního stylu, nepředstavovala jsem si, že se budu zajímat i o další informace podpory energie v našem životě.

Pět elementů, alfa i omega základů čínské medicíny, mi přišlo jako dosti zajímavé téma v oblasti zdraví. Jenže, jak jsem se začala zajímat i o další pilíře učení čínské metafyziky, jejíž součástí je právě čínská medicína s diagnostikou zdraví, objevila jsem 5 elementů ve všech jejich dalších oblastech. Také Feng Shui využívá mj. 5 elementů, proudění energie a další termíny, se kterými jsem se seznámila u čínské medicíny. U zdraví mi vztahová teorie elementů sedí a vím, že v praxi funguje. Takže nyní se těším, že začnu objevovat nové souvztažnosti z pohledu prostoru, ve kterém žiji nebo pracuji. Feng Shui, energie, 5 elementů a mnoho dalších informací bude opět takové malé dobrodružství, které mi určitě dá mnoho odpovědí na mé otázky, jak zlepšit svůj život, jak ho udělat šťastnější, úspěšnější, efektivnější, plný energie… prostě takový fajn život s podporou prostoru.

Letní škola Feng Shui je příležitost pro nové a zajímavé informace, které mohu ihned uplatnit ve svém životě. Bonusem je, že mám vhodného a zdatného učitele, tedy učitelku, se kterou úspěšně spolupracuji již 3 roky a znám její profesní výsledky, pohledy na život, postupy a hlavně znalosti, které aktivně praktikuje ve svém životě.

Přijměte i  mé pozvání na Letní školu Feng Shui s auditorkou prostoru a lektorkou Ing. Natalii Loginovou. Jsem přesvědčena, že se budeme na 6 seminárních lekcích nejen učit, ale také dobře bavit. Letní škola Feng Shui bude určitě dobrým letním prázdninovým programem pro všechny zájemce a její účastníky. Přihlásit se na Letní školu Feng Shui  můžete ZDE.

P.S. Již nyní od Natalie vím, že mně můj byt moc nepodporuje, v tom, co chci v dalším období dělat a rozvíjet. Má ale zase díky svému venkovnímu umístění jisté výhody, které v této fázi tzv. přebíjejí ta negativa. Ale asi je čas na změnu. Více se o tomto tématu dozvím já i vy na Letní škole Feng Shui.

(Eva Nytrová)