Seminář základy tčm – období voda s Bc. Renátou Čepelkovou

Sdílet tento příspěvek

Seminář základy tčm – období voda s Bc. Renátou Čepelkovou

Celý rok 2019 se v našem centru věnujeme jednotlivým sezónám (obdobím)  z pohledu tradiční čínské medicíny. Pravidelně připravujeme  semináře s fyzioterapeutkou a lektorkou Bc. Renátou Čepelkovou z oblasti základů tčm dle 5. elementů. Závěr tohoto ročního vzdělávacího cyklu patří období VODA.

V našem běžném způsobu života  a při našich vžitých návycích si mnohdy neuvědomujeme, jak je důležité právě v tomto zimním období o sebe pečovat, abychom si uchovali nejen zdraví, ale také dostatek energie ke zvládnutí tohoto období. Ledviny jsou z pohledu tradiční čínské medicíny orgánem, který je zodpovědný za energii. Umíte o ně dobře pečovat? Umíte se vyhnout běžným či závažnějším virózám, chřipkám, nachlazení, které v období zimy mnohdy přecházejí v epidemie?

Jak se vhodně stravovat, jakým zlozvykům se vyhnout,  a nebo čím si intuitivně pomáháme při zachovávání zdraví v tomto období, se určitě dozvíte na připravovaném semináři.

Informací  a preventivní péče o sebe není nikdy dost. Přijďte si udělat malý test ze svých znalostí v tématu, jak pečovat o své zdraví v období zimy. Celodenní seminář Základy TČM  – období VODA (ledviny – močový měchýř) je skvělou příležitostí k doplnění si informací, které Vám mohou pomoci toto náročné období roku překonat ve zdraví a pohodě.

Přihlásit na tento seminář se můžete zde:

https://www.fuzhi.cz/kalendar-akci