Výjimečný turmalín – profesionální i domácí ozdravná péče

Sdílet tento příspěvek

Výjimečný turmalín – profesionální i domácí ozdravná péče

Turmalín je nejen krásný „šperkový kámen“, který má velmi zajímavé ozdravné vlastnosti na lidský organismus. Je zařazován mezi polodrahokamy. V přírodě se nachází v různých barvách a proto je osazován také do šperků. Při zahřátí se turmalín stává vodivým. Rovněž ho lze označit za piezoelektrický nerost – při deformování dokáže generovat elektrické napětí. Mimo šperkařství se také využívá v elektrotechnice a díky svým účinkům i v mnohých ozdravných postupech a rehabilitačních pomůckách. Turmalín je schopen absorbovat prach a jiné malé částice ve svém okolí, za tuto schopnost dostal další název „očisťující kámen.”

 

NEJZNÁMĚJŠÍ TURMALÍN

CAESARŮV RUBÍN – Nádherný 52ct růžový rubelit daroval ruské carevně Kateřině II. Veliké švédský král Gustav III.

 

Představujeme zde turmalín jako šperk, ale může být také označován “šperkem” při řešení mnoha našich zdravotní problémů a disbalancí. Právě nové technologie zpracování (nanotechnologie) umožnily využít účinků turmalínů při rehabilitacích a fyzioterapiích profesionálních i domácích. Zpracování na tekutý turmalín, umožnilo umístit turmalín na aplikátory, které umísťujeme na různé části našeho těla a spouštíme ozdravné a rehabilitační procesy.

 

Nabízíme Vám možnost si tyto aplikátory u nás vyzkoušet a naučit je využívat pro své osobní potřeby. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie dospělých osob (omezení je při teplotě, u těhotných žen). Námi nabízené turmalínové výrobky ocení lidé mající sedavé zaměstnání, dlouhodobě řídící automobily, případně mající různé zdravotní problémy pohybového aparátu. Aktivní sportovci patří k velmi stálým a pravidelným klientům, kteří turmalínové aplikátory využívají ve svých regeneračních programech.

Tyto výrobky mají pozitivní účinek na:

  • neuralgie, revmatismus, záněty, ekzémy, ústřel, zácpu, následky zranění, zmírňují únavu.
  • usnadňují taktéž srůstání kostí, zhojení švů v pooperačním období, regenerují klouby.
  • mají příznivý vliv na kůži, zejména ženskou, projevují regenerační účinky při zvýšení krevního oběhu.
  • dlouhovlnné infračervené záření a záporné ionty posilují imunitní systém, zvyšují odolnosti organismu vůči infekcím, stejně jako regulují činnost nervového a oběhového systému, což dodává energii všem orgánům lidského těla.

Výrobky obsahující turmalín přispívají ke zlepšení lidského zdraví na buněčné a molekulární úrovni.

Na našem eshopu www.efuzhi.cz se seznámíte s celým sortimentem turmalínových výrobků, který si můžete u nás zakoupit. Seznamte se s nimi nebo nás navštivte v našem centru, naši specialisté Vám rádi poradí a pomohou s výběrem.