Vzácná návštěva z Číny červen 2019

Sdílet tento příspěvek

Vzácná návštěva z Číny červen 2019

V minulém týdnu jsme měli vzácnou návštěvu. Navštívil nás viceprezident pan Chen Yan Guo a ředitelka evropské kanceláře Green World ve Varšavě paní Ludmila Wang. Jejich návštěvou jsme vždy poctěni a máme radost, že jim můžeme představit nejen růst naší firmy a struktury v ČR, ale také krásy naší země. A můžeme jim tak oplatit  jejich pohostinnost při našich návštěvách v Číně.

Program jejich návštěvy byl velice nabitý a z větší části hlavně pracovní. První setkání s našimi vzácnými hosty proběhlo přímo na semináři v Ústí nad Orlicí, kde přednášela naše terapeutka, lektorka a specialistka Bc. Radka Veselková. Je vždy velmi milé a přínosné, když se naši partneři a registrovaní zákazníci mohou osobně setkat s vedením naší společnosti z Číny. Při takových setkáních vždy získávají zajímavé informace o rozvoji a plánech naší firmy, o novinkách, které jsou připravovány pro náš trh.

Návštěva naší centrály v Praze a našich aktivních skladů v Plzni a Lanškrounu, které naši hosté uskutečnili, jsou nejen pracovním setkáním, ale také oceněním práce jednotlivých lídrů a partnerů. Opět, i zde je vždy velmi přínosné, že setkání našich lídrů s vedením jsou vždy vedeny v přátelském duchu. Našim námětům či připomínkám je vždy nasloucháno. To, že se mohou naší úspěšní lídři setkávat s nejvyšším vedením společnosti je  mimořádným bonusem, který naše společnost poskytuje svým partnerům.

Více foto

Vzácná návštěva z Číny červen 2019