Životní kód nejsou jen čísla

Sdílet tento příspěvek

Životní kód nejsou jen čísla

Datum narození bereme tak nějak normálně a většinou mu kromě každoroční oslavy nevěnujeme zásadní pozornost. Přesto ta čísla mají mimořádný význam. Obvykle ten význam získávají, začneme-li se zajímat více o problematiku životní energie, úspěchu, štěstí, Feng Shui, čínské medicíny nebo metafyziky. Řešíme-li nějakou zásadní životní otázku, životní změny, posuny či transformace, je učení či umění o jejich významu výjimečným prostředkem na cestě k řešení .

Datum našeho narození nám sděluje mnoho výjimečných informací, a pokud je doplníme ještě časem a místem, získáváme zajímavou mapu možností, se kterými můžeme pracovat, víme-li jak.

Jak se dá s těmito informacemi pracovat se více dozvíte vždy na setkáních s Natalii Loginovou, která se této problematice věnuje již mnoho let. Využívá tyto techniky, jak pro své osobní podnikání, tak je aktivní konzultantkou, mentorkou i lektorkou, a své zkušenosti a vědomosti předává dál.

Životní kód jako čísla, která nám pomáhají je náplní přednáškové řady, která začíná 30. 6. 2020, a bude v průběhu letních měsíců představovat různé možnosti využití v různých oblastech našeho života. Termíny dalších přednášek budeme pravidelně zveřejňovat v našem kalendáři, na FB profilu a Instagramu.

Je jedno zda-li řešíte otázku vztahů, byznysu, kariery, financí, zdraví,… Váš životní kód Vám ukáže Váš energetický potenciál, kompetence a možnosti, jak k dané problematice přistupovat a jaká jsou Vaše možnosti.

Pokud máte již připravenou svou základní otázku, neváhejte a navštivte některou z naši přednášek na téma Životní kód a dozvíte se určitě více. Pokud si nejste danou otázkou jisti, i Vám naše přednášky pomohou. Pokud se začnete na možnosti, které metafyzika přináší dávat jiným pohledem, určitě najít správnou otázku nebude ani pro Vás problém.

Doba je jiná, a proto potřebuje jiná řešení. Cesta k Vašemu úspěchu a štěstí může vést přes Váš životní kód.