top of page

Akupunktura a omlazení

Jak zabránit přirozenému stárnutí, vzniku nových a hlubších vrásek, uvolněným konturám obličeje, a přitom nemuset podstoupit invazivní operaci či aplikace cizorodých látek?


To je častá otázka nejen dnešní tzv. střední a starší generace.


Od nepaměti lidstvo touží po věčném mládí. Dnešní doba není jiná a touha po trvajícím mladistvém vzhledu je stejná jako před tisíci lety.

Pokud i Vy patříte k těm, kteří by rádi na svém omlazení či udržení mladistvého vzhledu tzv. popracovali a hledáte možnosti tzv. přírodní přirozené cesty, můžete využít tisícilety ověřené postupy a účinky akupunktury.

Estetická akupunktura patří v našich podmínkách k těm méně známým technikám omlazování obličeje. Ve staré Číně byla velmi využívána císařovnami a dámami vysokého postavení k udržení mladosti, krásy a svěžesti.

Tuto techniku je dnes možné využít a estetickou akupunkturu zařadit do svého zdravého životního stylu nebo omlazovacího programu.

Omlazující akupunktura má mnoho výhod.

  • Jedná se o přirozenou aktivaci Vašeho obličeje.

  • Nejsou používány žádné cizorodé látky.

  • Lze aplikovat ambulantně.

  • Výsledky jsou viditelné již při prvních aplikacích.

  • Efekt omlazení má dlouhodobější charakter.

Proč je akupunktura tak efektivní v procesu omlazování?

  • Akupunktura jako technika řeší problémy zhoršené cirkulace a stagnace těla. Přirozená cirkulace v těle udržuje tělo zdravé, pružné, mladistvé, vyživené, bez toxinů. Toto vše pomáhá udržet i Váš mladistvý vzhled těla i obličeje.

  • Pomůžeme-li obličeji právě pomocí omlazující akupunktury ke zlepšení cirkulace, výživy, ke stimulaci svalů a odvedení toxinů, odmění se nám obličej svým zdravým a mladistvějším obrazem.

Estetickou AKUPUNKTUROU nastartujete omlazovací proces obličeje.

Proč zvolit akupunkturu k omlazení obličeje?

  • Mladistvý a zdravý vzhled Vám určitě přinese do života zvýšenou sebedůvěru, ale také mnoho lásky, štěstí a spokojenosti.

  • Omlazující akupunktura se řadí k významným technikám tzv. „ruční práce“ v oblasti estetiky.

  • Patří k vysoce efektivním a účinným technikám omlazení, které jsou vhodné pro ženy i pro muže.

Zastavte přirozeně běh času s omlazující akupunkturou.Omlazující akupunktura patří k oblíbeným technikám udržení mladistvého vzhledu obličeje, k vyhlazování vrásek a ke zpevnění obličejových kontur. Využijte přirozených schopností a možností Vašeho těla a udržte si svůj mladistvý vzhled pomocí akupunktury.

Specialistkou metody omlazující akupunktura v Centru tradiční čínské medicíny FUZHI je čínská akupunkturistka Yan Zheng.

99 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page