top of page

Doba "covitová" a naše služby

Aktualizováno: 2. 11. 2020

Jsme zde pro Vás stále.


I když v letošním roce již podruhé došlo k uzavření poskytování služeb, v našem případě se jedná o služby - masáže, akupunktura, diagnostika METATRON a IN BODY, přesto s námi můžete být v kontaktu i nadále a mnohé služby využívat.


Naši specialisté jsou si vědomi, že právě v této době, potřebujete Vy, naši klienti, komplexní služby, které Vám pomohou zvládnout tuto dobu. Dobu, která na Vás klade velmi mimořádné nároky, a to v různých oblastech Vašeho života.


Ve kterých oblastech Vám můžeme i nadále pomáhat?


Zdraví, vitalita, energie


Ano, to je téma dnešních dnů. Jeho kvalita je dána mnohými okolnostmi. Potřebujete si udržet silnou IMUNITU, ta rozhoduje o zvládání či nezvládání virových infekcí, udržení energie a vitality, zvládání problémů dnešních dnů. V našem centru si můžete i v těchto dnech objednat telefonicky nebo mailem nejen přírodní produkty podporující imunitu a zdraví. Se sortimentem se seznamte na našem eshopu www.efuzhi.cz. Naleznete zde i inspiraci na vánoční dárky, které nejen potěší.


Navíc můžete telefonicky, mailem nebo online rozhovorem realizovat konzultaci s našimi mentory zdraví a zdravého životního stylu.

Pomohou Vám nalézt nejen ty správné podpůrné přírodní produkty právě pro Vás, ale zároveň s nimi můžete řešit Vaše problémy, které se oblasti zdraví a zdravého životního stylu týkají. I doba omezení, může být tím správným startem k nastavení nového životního stylu, který Vám přinese nejen posílení Vašeho zdraví, ale také více energie a výkonnosti. Seznamte se naším novým programem Život na vlně energie a zdraví.


Oblasti tohoto programu:

  • podpora imunity, zvyšování energie a výkonnosti pomocí fytoterapie a výživy

  • výživové programy - diagnostika stávajícího stravování, nastavení nových výživových programů s cílem - ozdravení, snížení hmotnosti, zachování energie a výkonnosti, aj.

  • ozdravné programyÚspěch, kariera, byznys - metafyzický koučink


Řešíte v těchto dnech a měsících zásadní ekonomické otázky, stávající a nové projekty, nové podnikání nebo změnu v kariéře?

Využijte k této problematice tzv. metafyzický koučink, v rámci kterého získáte informace o svém osobním potenciálu a energetické podpoře i možnostech k otázkám, které řešíte.


Metafyzický koučink spojuje různé metafyzické techniky Feng Shui, BaZi a Qi Men Dun Jia a je velice efektivní. Seznamte se s naší specialistkou na metafyzické techniky Ing. Natalii Loginovou a konzultujte s ní základní otázky a problémy, které v dnešních dnech řešíte. Významné a úspěšné osobnosti ve světovém byznyse nebo v politice využívají techniky metafyziky ke své podpoře a svému rozvoji.


Úspěch je energie, a i Vy máte možnost podnikat na vlně Vaší energie. Konzultace probíhají ONLINE.


Osobní život, vztahy, peníze, problematika dětí

O tuto oblast se začínáte zajímat více než kdykoliv jindy. Jste nuceni být ve společenské izolaci, jste více času se svými blízkými. Objevuje se více konfliktů, napětí a stresu.


I v této oblasti a při řešení těchto problémů je velice účinná metafyzika, která Vám může zodpovědět mnoho otázek.

Jak podpořit vztah?

Jak pochopit své vztahové vzorce chování ve vztazích?

Jak pochopit partnera?

Jak vhodně rozvíjet potenciál svých dětí?

Proč se svým dítětem nemohu domluvit?

Jaká je vhodná škola nebo vhodné zaměstnání pro mé dítě?

Proč nemohu, i přes veškerou svou snahu a námahu, zajistit zvýšený příjem peněz?


Je mnoho otázek k řešení a pomocí technik metafyziky je možné na ně najít odpovědi a řešení a to rychle a efektivně. Konzultace probíhají ONLINE.


Osobní růst a rozvoj

I v této době se můžete učit, vzdělávat a zvyšovat svůj potenciál. Seznamte se našimi videosemináři, online kurzy a rozvojovými technikami (metafyzický MARATON), aj. Více se o videoseminářích dozvíte na www.efuzhi.cz.


Jsme zde stále pro Vás.


Nebojte se nás kontaktovat telefonicky nebo mailem.


Krizová období jsou vždy výzvou, kterou můžeme zvládnout společně. Jsme tým, který hledá řešení a cesty.24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page