top of page

S blížícími se Vánocemi máme pro Vás v tuto chvíli pár typů na vhodné dárky

Nakoupit toto zboží můžete prostřednictvím eshopu www.efuzhi.cz. Sprchová hlavice s turmalínem a germaniem Sprchová hlavice udělá vaši pokožku a vlasy nejen hebké, ale uvolní únavu a zbaví stresu. Turmalín a germanium, zvyšují hladinu kyslíku a změkčují vodu. Dárek ideální pro celou rodinu.

Polštář s turmalínem Turmalínový polštář s paměťovým efektem byl navržen speciálně v souladu s ergonomickými principy lidského těla a vyroben při použití antibakteriálních vláken, tkanin z turmalínem a germaniem. Spánek na něm je kvalitní, hluboký a klidný. Efektivně odpočinout pomáhá při nedostatku času i ve stresovém období nebo regeneraci po nemoci. Užijte si nával svěžesti a energie po vydatném zdravém spánku na našem turmalínovém polštáři


Dárkový set - OČI Kouzelná maska na oči s turmalínem a magnety. Zklidní Vaše oči, navodí klid celému obličeji, vyhladí mimické vrásky, zbaví Vaše oči únavy a stresu.. Při použití před spaním pro hluboký spánek a v kombinaci s borůvkovým přípravkem JanEn bude o vaše oči královsky postaráno. Systematické používání se blahodárně projeví na Vašem pocitu.


Turmalínový pás lux Luxusní pás s turmalínem a magnety je výborným pomocníkem, udržuje oblast beder a ledvin v teple. Obnovuje proudění lymfatického systému. Zajišťuje dokonalou ochranu i komfort, pomáhá a ulevuje od bolesti. Slouží jako skvělý pomocník při hubnutí, podporuje zpevnění břicha. Ideální dárek pro aktivní lidi jakéhokoliv věku.


Dárkový set - KOLENA Častá únava bývá výsledkem stagnace energie. Turmalín má schopnost rozproudit cirkulaci energie. Nošení turmalínových nákolenek je bezbolestnou fyzioterapeutickou metodou ozdravení. Kombinace s krémem proti bolesti pomůže vašim kolenům se zregenerovat a zbavit se únavy v celém těle.



Dárkový set - RUCE

Namáháte své ruce? Vyvarujte se problémům. Již dnes začněte nosit turmalínové nátepníky s magnety. Jejich účinek pocítíte ihned na vlastní kůži. Chrání, zmírňují následky úrazů jsou vhodné pro lidi nadměrně zatěžující zápěstí. V kombinaci s krémem proti bolesti pomůžou i v případě problémů s karpálními tunely.


Darujte svým blízkým péči o jejich zdraví! Využijte mimořádné nabídky na tento týden a užijte si klidných nákupů z poklidu Vašeho domova. Přejeme Vám krásný první adventní víkend a těšíme se na Vás - kolektiv Centra tradiční čínské medicíny FUZHI



19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page