top of page

Vstupte do roku 2021 s podporou Vaší osobní energie - Metafyzické techniky Vám s tím pomohou

Blížíme se pomalu ke konci roku 2020. Tento rok se svými energiemi zamíchal našimi životy, a u mnohých dosti podstatně.


Otřesy, které mnozí prožívali a prožívají jsou dosti zásadní, a vedou nás k zásadním změnám v našich životech. Tyto změny jsme udělali dobrovolně a nebo nás k tomu okolnosti dotlačily.


Z metafyzického hlediska nejsou roky špatné nebo dobré. Prostě tento rok je nějaký, měl své energie. Rok 2020 byl v mnohém transformační, mnohé z nás vyhodil ze zajetých kolejí. Tím nám udělal dobrou službu, protože nekomfortní stav nás vede k hledání cesty, začínáme realizovat změny a tím máme možnost růst, plnit si své sny a cíle.Vím od svých klientů, že tento rok jim dal dosti zabrat. Že museli čelit mnohým problémům ve větší míře než v letech minulých. Mnohé okolnosti jako jedinci nemohli ovlivnit. Prostě přišly a staly se. Přesto Ti, kteří se rozhodli tuto výzvu přijmout a nebyli pasivní, z ní vycházejí silnější, mají nové cíle, dosahují svých přání a snů. Mohu konstatovat, že i přes náročnost tohoto roku, jsou ve velmi dobré kondici a vstup do roku 2021 pro ně bude dobrý a jednodušší, protože jsou připraveni.


Tento rok jsem velice často řešila se svými klienty otázky z oblasti podnikání, kariéry, nových projektů. Díky důsledkům epidemie covit 19 a s tím souvisejících různých nařízení, zákazů a omezení, u nich došlo k zásadním změnám v oblasti podnikání, kariery i stanování cílů a plánů.


Velmi často jsme konzultovali jejich osobní silné stránky (i ty slabší) pro oblast svého života, kterou řeší, jejich vzorce chování v různých životních situacích, a hlavně energie roku a daných období k prosazování jejich záměrů.


Velmi mnoho z nich přijalo informace o sobě z rozborů a konzultací BaZi, protože analýza stavu a její přijetí je vždy startem pozitivní změny.


Mnoho z nich začalo využívat podpůrnou energii prostoru svých kanceláří nebo domova a realizovali jsme audit Feng Shui těchto prostor.


Mnozí dali přednost práci s časem a jeho energií pro dané záměry a pravidelně využívají umění určené císařům a vojevůdcům Qi Men Dun Jia nebo byznys konzultace projektů ve spojení s metafyzickými technikami. Úspěch je totiž vždy součtem mnoha vlivů jako je načasování, kompatibilita týmu či prostoru, podpůrná energie daného období, aj. To vše je základem úspěchu.


Jeden rok pomalu končí a my bilancujeme. Co se událo nebo neudálo již nemůžeme změnit. Na druhou stranu koncem jednoho roku začíná další, nový rok.


I tento rok bude mít své energie, které vstoupí do našich životů. Je dobré udělat bilanci minulého období a znát nové energie, které přicházejí. Je správný čas začít se připravovat na tomto základě na rok nový, na nové cíle a sny.


To, jaké energie vstoupí do Vašeho života v roce 2021, a jak s nimi pracovat ve Váš prospěch, se můžete dozvědět právě z metafyzických konzultací, které jsou vždy zaměřené na Vámi stanovený hlavní problém nebo úkol, který řešíte.


Vpusťte do svého života tradiční i moderní techniky, které Vám pomohou žít Váš úspěšný a šťastný život. V pusťte do svého života techniky metafyziky spojené s moderním způsobem řízení, osobního či profesního růstu.

"Toto vše Vám mohu pomocí svých znalostí a dovedností nabídnout v rámci osobní konzultací a metafyzických technik, které ovládám a praktikuji. I já jsem prošla různými obdobími podnikání, osobního i profesního rozvoje, mého osobního života.


Při seznamování se s technikami metafyziky jsem i já si prošla obdobím symbolů, kdy jsem si myslela, že vložením symbolu hojnosti nebo lásky pohnu celým světem a dosáhnu svých snů. Určitě tyto symboly mají svou energii a význam, jen nejsou tím nejdůležitějším hybatelem změn, které očekáváme, a kterých chceme dosáhnou.


Nejdůležitější je energie. Kde je energie, tam je život, tam je změna, tam je úspěch, bohatství, peníze, láska, zdraví.


Díky učení, kterým jsem prošla vím, že ta energie se mění v průběhů různých etap, roků, měsíců, dnů i hodin, a je vždy dobré využít tyto energie pro svůj prospěch. Život na vlně energie je aktivním životem plných změn, aktivit a realizací, které nám přinášejí úspěch, bohatství i radost. A to je to, co bych Vám ráda pomohla v roce 2021 rozvíjet pomocí mých znalostí, dovedností a zkušeností."


Je právě vhodný čas na zjištění, jaký rok nás čeká z pohledu podpůrných energií. Máte-li zájem o tyto informace a služby, objednejte se na osobní nebo ONLINE konzultaci mailem, telefonicky nebo na našich webových stránkách.43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page