top of page

SPECIALISTÉ

V_našem_centru_pracují_vysoce_kvalif
Mask Group.png

BRONISLAVA GRANATOVÁ

MASÁŽE A FYZIOTERAPIE

V roce 2004 ukončila VOŠ v Brandýse nad Labem v oboru fyzioterapeut a prakticky se oboru fyzioterapie věnuje od ukončení tohoto studia. Své vzdělání následně doplnila mnohými kurzy, které rozšířily spektrum terapií a ozdravných postupů, které uplatňuje a využívá ve prospěch svých klientů, k řešení jejich problémů či potíží. Její komplexní a celostní přístup umožňuje nastavit terapie způsobem, který vyhovuje individualitě každého klienta a jeho potřebám. Mimo masáže realizuje i techniky speciálních cvičení, které efektivním způsobem klienty stabilizuje a uvádí do harmonického stavu. Individuální práce s klientem je efektivní a pro klienty přínosná. V dnešní době stresové zátěže je možné si také u ní vybrat relaxační uvolňovací masáže.

ABSOLVOVANÉ KURZY

Kurz diagnostiky a terapie funkčních poruch pohybového aparátu; Bobath koncept; Synergická reflexní terapie; Komplexní terapie triggerpointů; Senzomotorická stimulace; Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře; Manuální lymfodrenáž; Škola chůze s protézy; Mobilizace žeber podle Mojžišové; SMS podle Smíška.

NATALIA TYAN

WhatsApp Image 2020-07-21 at 11.04.11 AM

LÉKAŘKA - ENDOKRINOLOG

Vystudovala Taškentský státní lékařský institut, obor endokrinologie (1990 -1996). Od roku 1996 do 1998 pracovala jako praktická lékařka v endokrinologickém ústavu v Taškentu. V roce 2005 se
zúčastnila několika kurzů a seminářů TČM v Praze. Poskytuje praktické znalosti čínské diagnostiky a odborné konzultace. V roce 2007 získala nostrifikaci pro obor všeobecného lékařství na
Univerzitě Karlově v Praze. Pracuje v ordinaci v Říčanech (od r. 2013) a v centru tradiční čínské medicíny FUZHI. Mimo klasickou lékařskou diagnostiku a diagnostiku dle TČM, realizuje také
biorezonanční diagnostiku přístrojem METATRON. Kombinace metod tradiční a čínské medicíny, využívání moderních metod počítačové diagnostiky spolu s širokou škálou přírodních čínských
produktů vyrobené firmou Green World a metod správné výživy, umožňují doktorce Natalii Tyan získat vynikající výsledky v oblasti preventivní zdravotní péče pro naše klienty.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Osobní konzultace s lékařem; biorezonanční diagnostika METATRON; tradiční čínská fytoterapie.

DSC01700 1.png

RAIFA TOKSANBAEVA

LÉKAŘKA, AKUPUNKTURISTA A REFLEXOTERAPEUT

Zabývá se reflexoterapií více než 30 let. Své znalosti a zkušenosti čerpala nejenom v odborných školách, ale také u rodičů a prarodičů též reflexoterapeutů. Pracuje nejenom s dospělými, ale i s dětmi. Má certifikáty mezinárodní kvality: “terapie SU-JOK a mikroakumulační systémy”. Stále se učí novým znalostem v «Reflexoterapii» na oddělení tradiční medicíny. Staré metody léčby jsou v dnešní době stále častěji efektivně využívány. Jednou takových technik je reflexologie, která vznikla před mnoha léty a je používána téměř ve své původní podobě. Důvodem je bezpečnost léčby, vysoká účinnost, efektivita, rychlé a trvalé výsledky.
Lékaři, kteří používají akupunkturu, se nazývají reflexoterapeuti. Reflexologie je nejúčinnější v léčbě: neuralgických, gastroenterologických, pulmonologických a dalších onemocnění. “Abychom měli zdravé myšlenky ve zdravém těle, měli bychom se o to snažit”.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Akupunktura, čínská tepová diagnostika, tradiční čínská fytoterapie, omlazení pomocí akupunktury a fytoprogramů.

Mask Group.png

ING. NATALIA LOGINOVA

KONZULTANT ČÍNSKÉ METAFYZIKY, DIAGNOSTIKA, MENTOR, LEKTOR

Nad rámec vysokoškolského vzdělání mnoho let studuje intenzivně metafyziku u významných zahraničních lektorů. Osobní poznání, že člověk nemůže být zdravý, šťastný a realizovaný, pokud mu něco v životě chybí, nebo není v harmonickém stavu, ji přivedlo k hledání odpovědí na otázky, jak být efektivní a šťastná ve svém vlastním životě i v podnikání.  

Natalie Loginová pochází ze Sibiře (Novosibirsrka), kde je vliv Asie, její kultury, filosofie a přístupu k životu větší, než vliv evropský. S poznáním a účinky přírodní medicíny se setkala ve svém životě několikrát, při řešení svých zdravotních i osobních problémů. Mnohé získané informace z asijských učení ji pomohly při adaptaci na podmínky života v Evropě, v České republice, kde žije a pracuje již více než 17 let a Praha je jejím domovem. Za tuto dobu vybudovala své vlastní podnikání zaměřené na komoditu zdraví a harmonizaci – Centrum tradiční čínské medicíny FUZHI Praha. Uvedla na evropský trh několik cizích značek výrobků a produktů zaměřených na zdravý životní styl.

Má osobní zkušenosti s vybudováním podnikání a osobní značky v podmínkách s nutností zvládnout nový komunikační jazyk, v nových kulturních i právních podmínkách. Tato náročná a zvládnutá osobní zkušenost ji naučila mnohému, co může nyní předávat jiným, při jejich cestě za úspěšným a šťastným životem.

Propojení vědomostí a osobních zkušeností z oblasti budování, řízení firem, mezinárodního obchodu, práce s týmem a projekty, zaměstnanci, zákazníky a praktické znalosti technik metafyziky jí umožňují realizovat osobní mentoring a koučink právě lidem, kteří dělají zásadní strategická rozhodnutí v byznyse, vedení svých vlastních společností, v osobní kariéře, vedou velké nebo strategické kolektivy.

Tzv. Východní koučink pracuje s jednotlivcem ve všech sférách jeho života. Navozuje harmonizaci mezi jednotlivými oblastmi, pracuje se stavem energií, osobních dispozic a nacházení cest k řešení zásadních otázek, problémů a cílů jednotlivce. Tento algoritmus lze použít, jak pro jednotlivce, tak pro celé kolektivy, pro řešení osobních otázek, zdraví, vztahů nebo profesních, kariérních, rozvoje firmy.

Komunikace probíhá v češtině, ruštině nebo angličtině. Poradenské a konzultační služby jsou realizovány osobně i online.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Osobní rozbor – konzultace Ba Zi; audit prostor Feng Shui; mentoring a konzultace - umění strategického rozhodování Qi Min Dun Jia; mentor zdraví; osobní i projektový mentoring a koučink; lektor - vzdělávací semináře, tréninky, přednášky, osobní konzultace.

DSC01700 1.png

ING. EVA NYTROVÁ

MENTOR ZDRAVÍ, CERTIFIKOVANÝ VÝŽIVOVÝ PORADCE, LEKTOR, KONZULTANT

Zdraví, úspěch a spokojenost vnímá jako komplexní balíček v rámci našeho života, který se snažíme každý nalézt.

V rámci mentoringu zdraví a zdravotního stylu využívá svých zkušeností a znalostí z různých oborů.  Jako certifikovaný výživový poradce svým napojením se na znalosti v oblasti tradiční čínské medicíny a specialisty v různých oborech, se kterými spolupracuje, se pro klienty stává průvodcem na jejich cestě za změnami, které si klienti vytyčují. Mentor zdraví a zdravého životního stylu realizuje analýzu problému klienta a jeho cíl, sestaví návrh, jak je možné k dosažení toho cíle dojít a pak je tzv. podpůrným týmem klienta.

Jako specialistka na výživu kloubí nejen poznatky v této oblasti z pohledu západního stylu, ale doplňuje tuto problematiku přírodními postupy vyplývající ze základů čínské medicíny a fytoterapie. Cílem není jen zhubnout nebo přibrat, ale být zdravým člověkem plným energie s vysokou výkonností a chutí do života.

 

Seznamte se nejen se specialistkou Evou Nytrovou a s projektem Život na vlně energie a zdraví, který v rámci Centra FUZHI se svými kolegy realizuje.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Diagnostika (InBody 230);  výživový poradce - rozbor životních a stravovacích návyků, tvorba individuálních ozdravných a výživových plánů (jídelníčky);  diagnostika zdravotního potenciálu dle 5 elementů (metafyzická technika); osobní mentoring v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, fytoterapie s dalšími specialisty (v oboru TČM, pohybových aktivit a dalších oborů); individuální poradenství, skupinové terapie (páry, rodiny, kolektivy); lektor a konzultant - semináře a přednášky z oblasti zdravého životního stylu pro veřejnost; příprava a produkce vzdělávacích akcí, workshopů, eventů, osobní rozvoj.

IMG_038100.jpg

SVĚTLANA MAKARENKO

MASÁŽE A FYZIOTERAPIE

Původní profesí promovaná psycholožka.  

Postupem let dospěla k poznání, že duše léčí tělo a přijala jako své krédo: ve zdravém těle – zdravý duch! V rámci dalšího profesního vzdělávání se zaměřila na fyzioterapeutické a masážní techniky, kterými svým klientům pomáhá ke zdraví těla a nalezení emoční rovnováhy.

  Masážní techniky propojuje s psychoterapií orientovanou na tělo, odstranění svalového napětí, uvolnění blokovaných emocí v těle. Pracuje na podvědomé úrovni, která zlepšuje kvalitu Vašeho života.  

Masážní techniky jsou vždy zvoleny individuálně, dle potřeb klienta a  jsou realizované různými způsoby:

  • masáž relaxační;

  • lymfodrenážní masáž;

  • reflexologická masáž

  • medová masáž;

  • vakuová masáž,

  • biodynamické masáže,

  • holistické – vibrační techniky,

  • masáž obličeje, rukou a dekoltu.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Masáže; fyzioterapie; tradiční čínská fytoterapie

vladij_big.jpg

Lékař Vradiy Alexander

Diplomovaný reflexolog, certifikovaný lékař tradiční a alternativní medicíny, chiropraktik.
Vzdělání: 1988 -1994 Záporožská státní lékařská univerzita, obor - všeobecné lékařství
1994 -1996 stáž ve všeobecné chirurgii
1996 - 2001 práce na chirurgickém oddělení


Od roku 2001 se specializuje na reflexní terapii a lidovou i alternativní medicínu.
V letech 2016 a 2017 absolvoval v Čínské lidové republice v Liangzhou v provincii Gansu  tříměsíční stáž pro zdokonalení se v čínské tradiční medicíně. V roce 2019 se zúčastnil 10denního pokročilého školení na bázi Kyjevského lékařského institutu na téma: „Obtížné problémy v léčbě tradiční čínské medicíny“, který vedli přední čínští specialisté na TČM. Během své 17 let trvající praxe reflexní terapie se stále zdokonaluje.


Pomocí netradičních metod je možné řešit téměř všechny akutní situace spojené s oslabením imunitního systému, ale i chronické léze orgánů a systémů, které již řadu let klasická medicína nedokáže účinně léčit.

bottom of page