top of page

SPECIALISTÉ

V_našem_centru_pracují_vysoce_kvalif
Mask Group.png

BRONISLAVA GRANATOVÁ

MASÁŽE A FYZIOTERAPIE

V roce 2004 ukončila VOŠ v Brandýse nad Labem v oboru fyzioterapeut a prakticky se oboru fyzioterapie věnuje od ukončení tohoto studia. Své vzdělání následně doplnila mnohými kurzy, které rozšířily spektrum terapií a ozdravných postupů, které uplatňuje a využívá ve prospěch svých klientů, k řešení jejich problémů či potíží. Její komplexní a celostní přístup umožňuje nastavit terapie způsobem, který vyhovuje individualitě každého klienta a jeho potřebám. Mimo masáže realizuje i techniky speciálních cvičení, které efektivním způsobem klienty stabilizuje a uvádí do harmonického stavu. Individuální práce s klientem je efektivní a pro klienty přínosná. V dnešní době stresové zátěže je možné si také u ní vybrat relaxační uvolňovací masáže.

ABSOLVOVANÉ KURZY

Kurz diagnostiky a terapie funkčních poruch pohybového aparátu; Bobath koncept; Synergická reflexní terapie; Komplexní terapie triggerpointů; Senzomotorická stimulace; Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře; Manuální lymfodrenáž; Škola chůze s protézy; Mobilizace žeber podle Mojžišové; SMS podle Smíška.

NATALIA TYAN

WhatsApp Image 2020-07-21 at 11.04.11 AM

LÉKAŘKA - ENDOKRINOLOG

Vystudovala Taškentský státní lékařský institut, obor endokrinologie (1990 -1996). Od roku 1996 do 1998 pracovala jako praktická lékařka v endokrinologickém ústavu v Taškentu. V roce 2005 se
zúčastnila několika kurzů a seminářů TČM v Praze. Poskytuje praktické znalosti čínské diagnostiky a odborné konzultace. V roce 2007 získala nostrifikaci pro obor všeobecného lékařství na
Univerzitě Karlově v Praze. Pracuje v ordinaci v Říčanech (od r. 2013) a v centru tradiční čínské medicíny FUZHI. Mimo klasickou lékařskou diagnostiku a diagnostiku dle TČM, realizuje také
biorezonanční diagnostiku přístrojem METATRON. Kombinace metod tradiční a čínské medicíny, využívání moderních metod počítačové diagnostiky spolu s širokou škálou přírodních čínských
produktů vyrobené firmou Green World a metod správné výživy, umožňují doktorce Natalii Tyan získat vynikající výsledky v oblasti preventivní zdravotní péče pro naše klienty.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Osobní konzultace s lékařem; biorezonanční diagnostika METATRON; tradiční čínská fytoterapie.

DSC01700 1.png

RAIFA TOKSANBAEVA

LÉKAŘKA, AKUPUNKTURISTA A REFLEXOTERAPEUT

Zabývá se reflexoterapií více než 30 let. Své znalosti a zkušenosti čerpala nejenom v odborných školách, ale také u rodičů a prarodičů též reflexoterapeutů. Pracuje nejenom s dospělými, ale i s dětmi. Má certifikáty mezinárodní kvality: “terapie SU-JOK a mikroakumulační systémy”. Stále se učí novým znalostem v «Reflexoterapii» na oddělení tradiční medicíny. Staré metody léčby jsou v dnešní době stále častěji efektivně využívány. Jednou takových technik je reflexologie, která vznikla před mnoha léty a je používána téměř ve své původní podobě. Důvodem je bezpečnost léčby, vysoká účinnost, efektivita, rychlé a trvalé výsledky.
Lékaři, kteří používají akupunkturu, se nazývají reflexoterapeuti. Reflexologie je nejúčinnější v léčbě: neuralgických, gastroenterologických, pulmonologických a dalších onemocnění. “Abychom měli zdravé myšlenky ve zdravém těle, měli bychom se o to snažit”.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Akupunktura, čínská tepová diagnostika, tradiční čínská fytoterapie, omlazení pomocí akupunktury a fytoprogramů.

Mask Group.png

ING. NATALIA LOGINOVA

KONZULTANT ČÍNSKÉ METAFYZIKY, DIAGNOSTIKA, MENTOR, LEKTOR

Nad rámec vysokoškolského vzdělání mnoho let studuje intenzivně metafyziku u významných zahraničních lektorů. Osobní poznání, že člověk nemůže být zdravý, šťastný a realizovaný, pokud mu něco v životě chybí, nebo není v harmonickém stavu, ji přivedlo k hledání odpovědí na otázky, jak být efektivní a šťastná ve svém vlastním životě i v podnikání.  

Natalie Loginová pochází ze Sibiře (Novosibirsrka), kde je vliv Asie, její kultury, filosofie a přístupu k životu větší, než vliv evropský. S poznáním a účinky přírodní medicíny se setkala ve svém životě několikrát, při řešení svých zdravotních i osobních problémů. Mnohé získané informace z asijských učení ji pomohly při adaptaci na podmínky života v Evropě, v České republice, kde žije a pracuje již více než 17 let a Praha je jejím domovem. Za tuto dobu vybudovala své vlastní podnikání zaměřené na komoditu zdraví a harmonizaci – Centrum tradiční čínské medicíny FUZHI Praha. Uvedla na evropský trh několik cizích značek výrobků a produktů zaměřených na zdravý životní styl.

Má osobní zkušenosti s vybudováním podnikání a osobní značky v podmínkách s nutností zvládnout nový komunikační jazyk, v nových kulturních i právních podmínkách. Tato náročná a zvládnutá osobní zkušenost ji naučila mnohému, co může nyní předávat jiným, při jejich cestě za úspěšným a šťastným životem.

Propojení vědomostí a osobních zkušeností z oblasti budování, řízení firem, mezinárodního obchodu, práce s týmem a projekty, zaměstnanci, zákazníky a praktické znalosti technik metafyziky jí umožňují realizovat osobní mentoring a koučink právě lidem, kteří dělají zásadní strategická rozhodnutí v byznyse, vedení svých vlastních společností, v osobní kariéře, vedou velké nebo strategické kolektivy.

Tzv. Východní koučink pracuje s jednotlivcem ve všech sférách jeho života. Navozuje harmonizaci mezi jednotlivými oblastmi, pracuje se stavem energií, osobních dispozic a nacházení cest k řešení zásadních otázek, problémů a cílů jednotlivce. Tento algoritmus lze použít, jak pro jednotlivce, tak pro celé kolektivy, pro řešení osobních otázek, zdraví, vztahů nebo profesních, kariérních, rozvoje firmy.

Komunikace probíhá v češtině, ruštině nebo angličtině. Poradenské a konzultační služby jsou realizovány osobně i online.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Osobní rozbor – konzultace Ba Zi; audit prostor Feng Shui; mentoring a konzultace - umění strategického rozhodování Qi Min Dun Jia; mentor zdraví; osobní i projektový mentoring a koučink; lektor - vzdělávací semináře, tréninky, přednášky, osobní konzultace.

DSC01700 1.png

ING. EVA NYTROVÁ

MENTOR ZDRAVÍ, CERTIFIKOVANÝ VÝŽIVOVÝ PORADCE, LEKTOR, KONZULTANT

Zdraví, úspěch a spokojenost vnímá jako komplexní balíček v rámci našeho života, který se snažíme každý nalézt.

V rámci mentoringu zdraví a zdravotního stylu využívá svých zkušeností a znalostí z různých oborů.  Jako certifikovaný výživový poradce svým napojením se na znalosti v oblasti tradiční čínské medicíny a specialisty v různých oborech, se kterými spolupracuje, se pro klienty stává průvodcem na jejich cestě za změnami, které si klienti vytyčují. Mentor zdraví a zdravého životního stylu realizuje analýzu problému klienta a jeho cíl, sestaví návrh, jak je možné k dosažení toho cíle dojít a pak je tzv. podpůrným týmem klienta.

Jako specialistka na výživu kloubí nejen poznatky v této oblasti z pohledu západního stylu, ale doplňuje tuto problematiku přírodními postupy vyplývající ze základů čínské medicíny a fytoterapie. Cílem není jen zhubnout nebo přibrat, ale být zdravým člověkem plným energie s vysokou výkonností a chutí do života.

 

Seznamte se nejen se specialistkou Evou Nytrovou a s projektem Život na vlně energie a zdraví, který v rámci Centra FUZHI se svými kolegy realizuje.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Diagnostika (InBody 230);  výživový poradce - rozbor životních a stravovacích návyků, tvorba individuálních ozdravných a výživových plánů (jídelníčky);  diagnostika zdravotního potenciálu dle 5 elementů (metafyzická technika); osobní mentoring v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, fytoterapie s dalšími specialisty (v oboru TČM, pohybových aktivit a dalších oborů); individuální poradenství, skupinové terapie (páry, rodiny, kolektivy); lektor a konzultant - semináře a přednášky z oblasti zdravého životního stylu pro veřejnost; příprava a produkce vzdělávacích akcí, workshopů, eventů, osobní rozvoj.

IMG_038100.jpg

SVĚTLANA MAKARENKO

MASÁŽE A FYZIOTERAPIE

Původní profesí promovaná psycholožka.  

Postupem let dospěla k poznání, že duše léčí tělo a přijala jako své krédo: ve zdravém těle – zdravý duch! V rámci dalšího profesního vzdělávání se zaměřila na fyzioterapeutické a masážní techniky, kterými svým klientům pomáhá ke zdraví těla a nalezení emoční rovnováhy.

  Masážní techniky propojuje s psychoterapií orientovanou na tělo, odstranění svalového napětí, uvolnění blokovaných emocí v těle. Pracuje na podvědomé úrovni, která zlepšuje kvalitu Vašeho života.  

Masážní techniky jsou vždy zvoleny individuálně, dle potřeb klienta a  jsou realizované různými způsoby:

  • masáž relaxační;

  • lymfodrenážní masáž;

  • reflexologická masáž

  • medová masáž;

  • vakuová masáž,

  • biodynamické masáže,

  • holistické – vibrační techniky,

  • masáž obličeje, rukou a dekoltu.

Služby které poskytuje v centru FUZHI:

Masáže; fyzioterapie; tradiční čínská fytoterapie

bottom of page