footer_bg.jpg

  VŠE PRO ZDRAVÍ TĚLA I DUŠE 

AKTUALITY

 
ZPRÁVY
NOVÉ
 

                       NAŠE NABÍDKA...

11.jpg

Vítejte na našich webových stránkách – centra FUZHI

Dnešní život je velmi dynamický a očekává od nás adaptaci na tyto rychlé změny. Od života očekáváme jen to nejlepší. Chceme si užít každého okamžiku tzv. naplno. Chceme mít více aktivního odpočinku a zážitků. Chceme prožívat dostatek času se svými partnery, rodinami, přáteli.

K tomu potřebujeme zdraví, finanční zázemí, čas. Ke své osobní spokojenosti potřebujeme také úspěch a seberealizaci.

V centru FUZHI naleznete mnoho odpovědí a řešení, které Vám Vaši představu spokojeného a šťastného života pomohu zrealizovat. Seznamte se s námi, naší nabídkou, s našimi specialisty. Navštivte nás nebo nás kontaktujete mailem či telefonicky. Mnohé naše služby a konzultace lze realizovat také ONLINE.

Centrum FUZHI je to místo, kde se střetávají různé kultury, filosofie, techniky osobního i profesního rozvoje, klasická i přírodní medicína, aj. Tato různorodost nás činí výjimečnými a dává nám schopnost Vám poskytnout široké spektrum tradičních i netradičních služeb, vedoucích k Vašemu spokojenému a úspěšnému životu.

O NÁS

 
iStock-856246108.jpg

AKUPUNKTURA

Akupunktura je v tradiční čínské medicíně klíčovou ozdravnou technikou. Vkládání jehel do konkrétních bodů těla stimulujeme cirkulaci a obnovuje rovnováhu energie.

Cena 900 Kč.

SLUŽBY

Sledujte nás na Instagramu @centrum_fuzhi

Stálé služby a akce v centru Fuzhi:

  • masáže

  • diagnostika a konzultace s lékaři

  • konzultace a mentoring v oblasti zdraví a zdravého životního stylu

  • fytoterapie - systémové řešení dysbalancí, zachování energie, vitality

  • konzultace a mentoring zdravého stravování (redukce hmotnosti)

  • semináře, přednášky, kurzy - živé i on line, videosemináře

  • techniky metafyziky - osobní rozbory BaZi, Fen Shui, Qi Men Dun Jia

  • osobní mentoring, konzultace řízení projektů a projektových týmů

 

Rádi by jsme Vás touto cestou informovali o právě probíhajícím stěhování centra FUZHI na nedalekou novou adresu. Než ale bude na nové adrese dokončena rekonstrukce našich prostor jsme s celým týmem i veškerým zbožím k zastižení.
 

v HOTELU THREE CROWNS Cimburkova 28, Praha 3

Cesta k nám je snadná. Ze stanice metra Florenc, východem směr Žižkov se dostanete na autobusovou zastávku autobusu číslo 207 nebo 133. Na třetí zastávce s názvem Prokopovo náměstí vystoupíte přímo před hotelem. Pak už jen výtahem do čtvrtého patra, které je celé naše. Tuto cestu si zapamatujte, zůstane do budoucna již stejná, protože naše nové prostory jsou vzdálené jen 200m! Chcete-li si něco koupit a nás vidět budeme moc rádi, když se u nás po domluvě na tel:


775 901 660

 

zastavíte nebo nám svou objednávku pošlete emailem na centrum.fuzhi@gmail.com (email i telefon na nás je stále stejný). Nepřetržitě také přijímáme objednávky na celý sortiment zboží, který je představen a stále doplňován na našem eshopu www.efuzhi.cz. Veškeré naše produkty i jejich ceny naleznete na www.efuzhi.cz.
 

Krásný den přeje kolektiv Centra Fuzhi.


Sídlo firmy:


Hlavní město Praha
Chlumova 260/23, Žižkov, 130 00 Praha 3

TELEFON:


+420 775 901 660

+420 608 370 143

  • Facebook
PŘIPOJTE_SE.png
arrow&v

Informace byly odeslany. Děkujeme!