top of page

so 05. 12.

|

Li West Group s.r.o. Centrum tradiční čí

Ženské a mužské zdraví z pohledu TČM - seminář

Zdravá žena a zdravý muž - z pohledu TČM existují specifika péče o zdraví ženy a muže. Oba plní svá životní poslání a již od dítěte je vhodné se na tyto role připravovat z pohledu zdraví fyzického i emočního. Seminář Vám ukáže pohled přírodní medicíny na zdraví ženy či muže v různých etapách života.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Ženské a mužské zdraví z pohledu TČM - seminář

Čas a místo

05. 12. 2020 10:00 – 15:00

Li West Group s.r.o. Centrum tradiční čí, Korunní 810/104, 101 00 Praha 10-Vinohrady, Česko

Hosté

O události

Seminář je zaměřen na vývojové etapy ženy a mužů, jejich faktorů a jedinečnosti, které ovlivňují zdraví ženy, zdraví muže.

Seminář je určen nejen odborníkům v péči o ženské a mužské zdraví, ale také těm "obyčejným" ženám a mužům, kteří pečují o své zdraví či zdraví žen a mužů ve své rodině či okolí.

Obsah semináře:  

  • seznámení se základními pojmy a vhledy TČM se zaměřením na individuální problematiku žen a mužů
  • vývoj vnímání úlohy a postavení ženy ve spojení s charakteristikou pohledu na její fyzické a duševní zdraví
  • charakteristiky jednotlivých období – 7x7 cyklů ženy, 8x8 cyklů muže
  • základní diagnostika signálů a symptomů zdravotních potíží
  • prevence, stravování, zdravý životní styl, doporučení

Lektorka:

Bc. Renáta Čepelková, terapeutka čínské medicíny

Získáte ucelené informace stojící na základech TČM. Na základě těchto informací budete schopni představit svým klientům, ženám a mužům ve svém okolí, jak si udržet vlastní zdraví v různých etapách života. Tímto seminářem získáte informace, které Vám pomohou ke zvýšení Vaší odbornosti a tím i možnosti osobního růstu, a tím i k vyššímu finančnímu zisku za Vaši práci.

Tento komplex informací Vám bude sloužit jak v osobním, tak v profesním životě.

Po absolvování tohoto semináře získáte informace a znalosti, které Vám přinesou mnoho praktických rad a informací, jak udržet zdraví ženy a zdraví muže v průběhu jednotlivých životních etap. Zdraví, energie, napněný život jsou tím, co dělá náš život šťastným. 

V rámci semináře bude také prostor na osobní dotazy, na které praktikující terapeutka Bc. Renáta Čepelková bude odpovídat a představí také mnoho informací ze své klinické praxe.

Tento seminář si bude možné zakoupit jako záznam – videoseminář Ženské zdraví z pohledu TČM, videosemináře Mužské zdraví z pohledu TČM.

V případě, že nebude možné zrealizovat z důvodů COVIT 19 živé setkání, budou realizovány 2 samostatné videosemináře, které si budete moci zakoupit na www.efuzhi.cz

Informace a rezervace: tel.: 272650253 nebo e-mail: centrum.fuzhi@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page