top of page

KURZY A SEMINÁŘE

kouc_cut.jpg

Navíc ve spolupráci s naším letitým partnerem Institutem vzdělávání Real Life Services vám chceme nabídnout novinku v oblasti osobního rozvoje kurz koučinku.

Kurz výkonnostní kouč a vrcholový výkonnostní kouč s akreditací MŠMT.

“Kouč je bohatým zdrojem povzbuzení a podpory, vytváří lidské sebevědomí a výkon.”

Osobnostní rozvoj, manažerský rozvoj, rozvoj sportovců, sebevzdělávání i zpětná vazba, koučink je motivací i inspirací...

"znám hodnotu své práce, hodnotu svého vzdělání, hodnotu informací"

Koučink lze uplatnit ve všech profesích zaměřených na rozvoj lidských zdrojů, ve službách, poradenství, v oblasti sociální péče, v oblasti zdravého životního stylu, v trenérství, ve všech obchodních profesích a marketingu.

Praktikovat koučink lze ve vedoucích pozicích při vedení projektů, při vedení týmů a celkově kolektivu. Uplatnění najde ve firmách a společnostech v roli interního kouče, rovněž i jako samostatný OSVČ.

“Nejlépe se člověk učí a rozvíjí, pokud si na své otázky dokáže odpovědět sám.”

Kurzy výkonnostního kouče a Vrcholového výkonnostního kouče jsou koncipovány v souladu s Etickým kodexem kouče, Deklarací diverzity a inkluzivity dle mezinárodních standardů ICF (International Coach Federation) a EMCC Czech Republic (European Mentoring and Coaching Council) s akreditací MŠMT.

Jsme první a s RLS jediní poskytovatelé tohoto vzdělávacího programu - Výkonnostní kouč a Vrcholový výkonnostní kouč v ČR.

V našich kurzech se koučinku skutečně naučíte.

Zkušení lektoři s dlouholetou praxí z celého spektra uplatnění koučinku, atraktivní učební prostory, Korunní Dvůr, Centrum FUZHI

Jednotlivé učební bloky:


pátek 15:00 - 20:00
so + ne 9:30 - 17:30

  • 2.7.-4.7.

  • 9.7.-11.7.

  • 16.7.-18.7.

  • 20.8.-22.8.

  • 27.8.-29.8.

  • 3.9.-5.9.

  • 10.9.-12.9. (zkouška)​

Cena kurzu Výkonnostní kouč: 49.600,- bez DPH (60.016,- Kč včetně DPH)
(lze řešit i pomocí úhrady úřadem práce)

bottom of page