top of page
Массаж плеч

Masáže a fyzioterapie

 U nás najdete různé techniky masáží, včetně autorských metod, které vám pomohou dosáhnout požadovaného výsledku.

Podle pověstí lidé již od pradávna používali tření a klepání ke zmírnění bolesti. Už v 6. století před naším letopočtem existovaly v Číně starověké lékařsko-gymnastické školy, kde byla masáž jednou z disciplín. 

 Masáž má starobylé kořeny a rozvíjela se společně s jinými formami lidového léčitelství, s cílem zmírnit bolest a zlepšit celkový stav organismu.

V současné době se pod termínem "masáž" rozumí systematické používání manuálních technik, jako je hlazení, tření, hnětení, klepání, vibrace a otřesy, k řešení různých zdravotních problémů. Individuálně přistupujeme ke každému klientovi, zohledňujeme jeho požadavky a stav, abychom vybrali optimální masážní techniku.

Typy masáží

V moderním rytmu života jsou masáže již dlouho nutností. Má silný regenerační účinek na celé tělo jako celek. Masáž je nezbytná pro udržení síly, dobrého zdraví a prevenci různých onemocnění.

Každý typ masáže je soubor prací s různými technikami zaměřenými na identifikaci a eliminaci ztuhlosti nebo stagnujících procesů ve svalech a těle jako celku.

Doufáme, že Vám naše masáže přinesou uvolnění a prospěch pro Vaše zdraví.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Точечный массаж шеи

CELKOVÁ (relaxační) MASÁŽ

Masáž celého těla je velmi oblíbená služba. Je to něco mezi relaxační, klasickou a regenerační masáží. Na sezení obecné masáže se pracuje se všemi svalovými skupinami, jinými slovy je to masáž celého těla. Odtud plyne vysoká praktičnost tohoto typu masáže.

Obecné masáže jsou vynikající wellness procedurou pro celé tělo. Již po prvním sezení odezní únava a přepracování, nálada se zlepšuje.

Celková masáž obnovuje a stabilizuje práci páteře, kloubů, prokrvení a celkové metabolické procesy celého organismu.
Pokud tedy zaznamenáte nadměrnou únavu po skončení pracovního dne, letargii, sníženou výkonnost, je to neklamný náznak toho, že potřebujete masáž.

Hlavní indikace pro relaxační masáž
Prevence různých nemocí, poruchy spánku, celkový špatný zdravotní stav, rekonvalescence po zvýšené fyzické a psychické zátěži, rehabilitace po nemocech a úrazech, svalové křeče, ztuhnutí svalstva,bolesti hlavy, zad a páteře, apatie, zažívací potíže.

Výsledek procedury
Po celkové masáži pocítíte mimořádnou lehkost a příval nových sil. Klasická masáž má silný účinek na celé tělo. Zlepšuje metabolické procesy, podporuje odstraňování toxinů z těla, čímž poskytuje silný léčivý účinek. Intenzivní průběh celkové masáže přispívá ke snížení hmotnosti a zlepšení svalového tonusu.

Cena

60 minut 1100 Kč
90 minut 1600 Kč

LYMFODRENÁŽNÍ MASÁŽ

V lidském těle hraje lymfa (mírně viskózní průhledná kapalina) roli nositele pro bílkoviny, metabolity, organické deriváty z tkání do krevního řečiště. Ale lymfatické uzliny ve způsobu jejího pohybu fungují jako přirozené bariéry, které brání mikrobům proniknout do těla. V takových situacích často dochází ke stagnaci lymfy. To znamená, že je pozastaveno plné zásobování krve živinami a odstraňování toxických látek. K nápravě situace je nutná lymfodrenážní masáž.
Výrazné zlepšení toku lymfy (8x) je možné pouze v rukou profesionálů, kteří znají tajemství technik pro ovlivnění toku lymfy.

Hlavní indikace pro lymfodrenážní masáž

Pro tyto patologie (nemoce ) a stavy jsou indikovány (předepsány) speciální techniky pro ovlivnění aktivních bodů těla:
- Otoky celého těla nebo jeho jednotlivých zón.
- Přítomnost celulitidy, potřeba korigovat obrysy postavy.
- Porušení detoxikačních vlastností těla.
- Metabolické poruchy.
- Poruchy imunitního systému.
- Přítomnost kosmetických problémů (vrásky, akné, ochablé kontury obličeje).
Chcete-li zajistit správný, plnohodnotný odtok lymfy, modelovat kontury obličeje a těla, zbavit se chronických patologií, pospěšte si, abyste se dostali do rukou profesionálů

Výsledek procedury

Při provádění lymfatické drenážní masáže již  po prvním sezení klient pociťuje znatelné zlepšení. Po masáži se obnoví celkový tonus, pokožka, vlasy a nehty jsou v pořádku. Tělo se tonizuje, dobře modeluje.

Cena

60 minut 1300 Kč

90 minut 1900 Kč

Masáž obličeje lymfodrenážní 60 minut 1400 Kč

Массаж
closeup-anticellulite-massage-hips-female-client.jpg

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ

Balíček anticelulitidních masáží zahrnuje:
-klasickou anticelulitidní masáž
-medovou anticelulitidní masáž
-anticelulitidní masáž pomocí baněk
-lymfatickou drenáž 
Výběr, střídání masáží i četnost určují po dohodě naši specialisté.
Účinnost metod tohoto masážního komplexu byla potvrzena mnoha lékařskými studiemi. Během sezení naši specialisté pracují s problémovými partiemi: břicho, stehna, hýždě, boční linie břicha a bederní záda.

Hlavní indikace pro anticelulitidní masáž

Naši odborníci nejčastěji doporučují anticelulitidní masáž jako jednu z prvních účinných lipolytických (tuk uvolňujících) procedur, takže hlavní indikace pro její použití jsou:
- nadváha a obezita;
- stagnace lymfatického systému;
- otoky;
- celulitida;
- ochablá a nerovná kůže;
- metabolické poruchy;
- potřeba korekce určitých oblastí (pas, dvojitá brada atd.).

 

Výsledek procedury

Efekt tohoto komplexního unikátního přístupu je jasný - zdravě se redukuje hrbolatost a drsnost pokožky, zlepšuje se prokrvení, odvádí se z těla přebytečná tekutina a toxiny, uvolňují se měkké tkáně, tukové a pojivové tkáně se vyhladí.
Samozřejmě byste neměli doufat, že se průběh anticelulitidní masáže stane všelékem. Je nutné dodržovat dietu a vést aktivní životní styl, dělat tělesnou výchovu nebo jiný druh fyzické aktivity. 

 

Cena

60 minut 1300 Kč

90 minut 1900 Kč

FYZIOTERAPEUTICKÉ MASÁŽE

Pečujte o své tělo a věnujte mu pozornost, kterou si zaslouží, pomocí fyzioterapeutických masáží a skupinových wellness cvičení! Nejen, že přinášejí okamžitou úlevu a relaxaci, ale mohou mít také hluboký pozitivní dopad na Vaši fyzickou a emocionální pohodu.

Neodkládejte své zdraví na později! Čekají na Vás zkušení odborníci, kteří vám pomohou dosáhnout harmonie těla a ducha. Přihlaste se na fyzioterapeutickou masáž a připojte se ke skupinové zdravotní gymnastice ještě dnes! Vaše tělo a mysl Vám poděkují!

Hlavní indikace pro fyzioterapeutické masáž

Fyzioterapeutická masáž je účinným nástrojem k odstranění bolesti, zvýšení pohyblivosti kloubů, zlepšení krevního oběhu a celkového stavu svalů. Zkušený fyzioterapeut používá různé masážní techniky i techniky k individuálnímu přístupu k vašim potřebám a obavám. Tento typ masáže dokáže ulevit od napětí a stresu po náročném dni a také Vám pomůže zotavit se po zranění nebo operaci.
Kombinace fyzioterapeutické masáže se skupinovou nebo individuální gymnastikou zlepšující zdraví poskytuje vynikající výsledek. Lekce pod vedením zkušeného fyzioterapeuta Vám umožní aktivovat tělo, posílit svaly a klouby a zvýšit flexibilitu

Výsledek procedury

Pravidelné fyzioterapeutické masáže a wellness cvičení mají mnoho pozitivních účinků na Vaše zdraví a pohodu. Pomáhají uvolňovat svalové napětí, zlepšují držení těla, zvyšují hladinu energie a posilují imunitní systém. Kromě toho tato ošetření pomáhají zmírnit stres, zlepšují spánek a zvyšují celkovou míru radosti ze života.

Cena

60 minut 2000 Kč s konzultací

professional-female-physiotherapist-giving-shoulder-massage-blonde-woman.jpg
2.webp

Přihlaste se na konzultaci

MASÁŽ

Již při první schůzce obdržíte kvalifikovanou pomoc a doporučení ohledně výživy, životního stylu, chování během rekonvalescence.

bottom of page