top of page

Cesta k metafyzice

Aktualizováno: 25. 10. 2020

Cesta k metafyzice může být jednoduchá nebo složitá.Jednoduchá cesta znamená přijmout osvědčené učení, umění, znalosti a dovednosti, které jsou využívány ke zlepšení života jednotlivce i celku již několik tisíc let

Důležité je přijetí faktu, že pomocí metafyziky mohu zvládnout mnohé úkoly, cíle a sny lépe, rychleji a mohu být úspěšný a šťastný v každé oblasti svého života.


V tomto případě vyhledáte specialistu – konzultanta, a s jeho pomocí postupujete při řešení svých životních otázek a úkolů pomocí technik metafyziky.


Nebo se stanete studentem toho učení a naleznete svého učitele, který Vás bude tímto učením postupně provázet. Budete-li mít opravdový zájem, těch učitelů bude nakonec více, a vy se stanete specialistou na některou z technik metafyziky nebo na celý komplex tohoto učení.

Ta druhá, složitější cesta je vždy založena na tom, že nepřijímáme znalosti a učení dávných mistrů, a přistupujeme k němu zpravidla s přezíravostí moderního člověka, závislého na moderních technologiích a postupech. To vše do okamžiku, než se s něčím takovým, s nějakou metafyzickou technikou setkáme ve svém životě nebo v životě někoho blízkého tzv. neplánovaně.


To, že se nám v našem životě některé věci dějí, aniž pro to máme z našeho pohledu logické vysvětlení nebo ověření, nemáme rádi a mnohdy to přehlížíme. Neuvědomujeme si mnohdy, že přijetí některých faktů a tradičních postupů může náš život usnadnit.


To něco tzv. mezi nebem a zemí, to oceníme vždy v dobách těžších a náročných, které v životě neminou téměř nikoho z nás. Většinou nám pomůže náhoda, že nás někdo uvede do tohoto světa, představí nám ho nebo nám prostě a jednoduše pomůže pomocí některé z technik metafyziky.


Dost často se se světem metafyziky potkáváte, aniž si uvědomíme, že se o metafyziku jedná. Je to oblast zdraví. Tradiční čínská medicína je totiž součástí metafyziky. Je to jeden z jejich pilířů a je u nás již dosti známá. Protože jde o naše zdraví, jsme přístupnější k jejímu využití v našem životě. A od zdraví je již jen krůček k dalším technikám metafyziky - k BaZi, Feng Shui, Qi men Dun Jia se pomalu přiklání i „moderní“ západní svět.


Lidé chtějí být nejen zdraví, ale také úspěšní, spokojeni, bohatí, šťastní.


Proto se o metafyziku zajímají a začínají ji do svého života aktivně vpouštět. Někdo potřebuje odpovědět na otázky vztahující se k osobnímu životu – zde volí techniku osobní rozbor BaZi. Někdo jiný hledá podporu ke svému projektu, kariéře či rozvoji firmy a volí podporu prostorem Feng Shui. Ti, kteří kráčejí cestou vítězství v byznysu a kariéře, využívají umění vítězit – toto umění je více známe pod názvem Umění války (Qi Men Dun Jia) – dnes moderně Umění vítězit v byznyse.Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv cestu plnění svých snů, svého úspěchu a štěstí, cesta k metafyzice je určitě výjimečným katalyzátorem urychlujícím procesy, pracující s Vaší energii a Vaší jedinečností. Jedinečnost je přesně to slovo, které metafyziku vystihuje. A proto je metafyzika tak úspěšná při řešení Vašich otázek, Vašich cílů a podpoře Vašich snů. Vy jste jedineční, Vaše přirozené nastavení je jedinečné.


Za každým životním kódem, se kterým metafyzika pracuje, je příběh. Je to příběh člověka, který buď žije a pracuje na vlně energie nebo ne. Podle toho je i jeho životní cesta více či méně úspěšná. Štěstí i úspěch mají mnoho podob, otázkou je – jakou podobu má Vaše štěstí, Váš úspěch, a jak moc je chcete.


Využijte výjimečné postupy metafyziky a učení starých mistrů. S technikami jako je BaZi, Feng Shui, Qi Men Dun Jia se v Centru FUZHI můžete osobně setkat a využít je pro svůj prospěch.


Nebojte se jiných řešení – tato netradiční doba, si taková řešení přímo žádá.

93 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page