top of page

Přednáška „Stravování podle ročních období – podzim“

Aktualizováno: 8. 9. 2022

Jídlo je nástrojem pro kvalitní život. Pro mnohé je to vášeň a radost, jiní ho vnímají jako problém. Jak ho vnímáme, a jak se stravujeme, se vždy časem objeví v některé zásadní oblasti našeho života – v oblasti našeho zdraví, dostatku energie a chuti do života, na naší kráse i postavě.

Jídlo je partnerem zdraví a pomáhá řešit různé nedostatečnosti a disbalance v našem těle. Proto se mu věnují obě medicíny – klasická západní i přírodní východní. Jídlo není jen zdroj kalorií a hmotou pro utišení hladu. Jídlo není jen tématem hubnutí a udržení kil, i když pro mnohé z nás je to téma důležité, a v rámci přednášky se budeme také věnovat udržení kil a hubnutí. Přednáška „Stravování podle ročních období – podzim“ přináší informace o vhodných potravinách a jejich kombinacích pro toto období.

Získáte informace, které vám pomohou:

  • zbavit se toxického vztahu k jídlu a některým potravinám.

  • Seznámíte se s přirozenými zákonitostmi ročních období a stravování, které pomáhají k udržení vaší kondice, energie a zdraví.

  • Získáte zajímavé a rychlé recepty na podzimní období.

  • Dozvíte se, jak skladba potravin ovlivňuje vaši výkonnost a emoce.

  • A samozřejmě se dotkneme tématu udržení kil a hubnutí v období podzimu.

Stravování podle ročních období vychází z principů přírodní medicíny a je nenásilnou a přirozenou cestou, která vede ke kráse, štěstí i zdraví. Každé roční období nabízí našemu tělu poklady ve formě vhodných a dostupných potravin.

Je jen na nás, zda o těchto pokladech něco víme a dokážeme si je ve vhodné a chutné formě dostatečně dopřát.

„Osobně propojuji informace západního výživového stylu s východním a vybírám z nich, nejen pro sebe, to nejlepší, co nabízejí.“

Cena: 350 Kč Místo konání: Ozdravné centrum Fuzhi Adresa: Chlumova 260/23, Žižkov Praha 3

Datum: 8.09.2022 - 17:0021 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page