top of page

Imunita - naše filozofie

Aktualizováno: 5. 7. 2021

Imunita i naše zdraví potřebují přirozený systém péče. Není to náročná cesta a přirozená doporučení by měla být realizována v průběhu celého roku, celého života. Je to cesta nejjednodušší i nejlevnější, protože zdravý a spokojený život plný energie je ten, který určitě většina z nás chce žít a prožít.

Imunitní systém je to, co nás zajímá, když onemocníme. On je tím, který s danou virózou, infekcí či jiným onemocnění svádí boj v našem těle. Stav naší imunity určuje, zda atak virů a bakterií naše tělo odrazí bez následků nebo zda se projeví nějaké symptomy nemoci či propukne nemoc v plné síle.


Je lidskou přirozeností, že mnoho z nás, řeší problémy a potíže, až když přijdou. Každoročně jsou chřipkové epidemie, přesto se tak nějak divíme, že přišly. Jsou pravidelné a přicházejí v téměř stejném čase. A to je přesně ten čas, kdy najednou řešíme naši imunitu, v bláhové naději, že kolo citrónů a hrst vitamínů je přesně to pravé co v daném okamžiku vyřeší náš případný problém s oslabenou IMUNITOU.


Přirozenější cestou, zároveň i efektivnější a z pohledu našeho dlouhodobého zdraví lepší, je o imunitu pečovat průběžně v období celého roku, v obdobích, která jsou z pohledu jednotlivých sezón roku na to vhodné. Významným faktorem stavu naší imunity jsou naše přirozené dispozice, náš životní styl, pohybová aktivita.


U nás v centru FUZHI najdete vše pro zdraví těla i duše.

Navrhneme Vám plán ozdravných technik – masáže, akupunkturu, fyzioterapie a fytoterapie. Tyto techniky jsou podporující pro Vaši imunitu, zdravotní a emoční stav..Pomocí osobního rozboru se můžeme zaměřit na oblast vhodnou přímo pro Vás (stravování, udržení optimální hmotnosti, naplánování vhodných pohybových aktivit).


Tyto techniky jsou podporující pro Vaši imunitu, zdravotní a emoční stav. Pomocí osobního rozboru se můžeme zaměřit na oblast vhodnou přímo pro Vás (stravování, udržení optimální hmotnosti, naplánování vhodných pohybových aktivit).


K posilování imunity může využívat běžné a přirozené postupy a doporučení, které znaly již naše babičky a dá se mnoho čerpat ze systému přírodních medicín např. tradiční čínské medicíny. Ta má detailně zmapované jednotlivé roční období, jak tato období působí na lidský organismu, jaké orgánové soustavy se vzájemně podporují a jak o ně preventivně pečovat. Jedním z významných faktorů je správné stravování.


Zajímají-li Vás právě tyto přirozené mechanismy, postupy a doporučení k péči o své zdraví.


Máte-li zájem o produkty, které jsou efektivními doplňky a odpovídají potřebám zdravého životního stylu www.efuzhi.cz.


Pokud máte dotazy a zajímá Vás naše konzultační služba v oblasti tradiční čínské medicíny, zdraví a zdravého životního stylu obraťte se na naše centrum a rádi Vám poradíme www.fuzhi.cz - telefonicky, mailem online konzultací.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page